Xəbərlər |
|
|
Digər xəbərlər |
|
Millətlər Liqası. C divizionu. “C” qrupu |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Belçika |
6 |
5 |
1 |
0 |
16-3 |
16 |
2 |
Avstriya |
7 |
5 |
1 |
1 |
15-7 |
16 |
3 |
İsveçrə |
5 |
2 |
0 |
3 |
11-8 |
6 |
4 |
Azərbaycan |
6 |
1 |
1 |
4 |
4-12 |
4 |
5 |
Estoniya |
6 |
0 |
1 |
5 |
2-18 |
1 |
|
Premyer Liqa. Turnir cədvəli |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Qarabağ |
27 |
21 |
3 |
3 |
71-23 |
66 |
2 |
Sabah |
27 |
11 |
7 |
9 |
39-32 |
40 |
3 |
Neftçi |
27 |
11 |
7 |
9 |
34-29 |
40 |
4 |
Zirə |
27 |
10 |
9 |
8 |
21-18 |
39 |
5 |
Sumqayıt |
27 |
10 |
9 |
8 |
26-32 |
39 |
6 |
Səbail |
27 |
10 |
7 |
10 |
39-41 |
37 |
7 |
Turan Tovuz |
27 |
9 |
8 |
10 |
41-38 |
35 |
8 |
Araz-Naxçıvan |
27 |
8 |
8 |
11 |
27-36 |
32 |
9 |
Kəpəz |
27 |
7 |
6 |
14 |
29-47 |
27 |
10 |
Qəbələ |
27 |
4 |
4 |
19 |
20-51 |
16 |
|
|
|
Qrup mərhələsinin son 22 iştirakçısı müəyyənləşir (YENİLƏNİR) |
|
Tarix: 27.08.2015 | Saat: 15:45:00 | E-mail | Çapa göndər
|
|
Bu gün Avropa Liqasında pley-off mərhələsinə yekun vurulacaq.
Baş tutacaq 22 oyundan sonra qrup mərhələsinin bütün iştirakçıları müəyyənləşəcək.
Çempionlar Liqasından fərqli olaraq Avropa Liqasının bütün oyunları eyni gündə keçiriləcək. Təmsilçilərimizdən "Qarabağ" öz meydanında "Yanq Boyz"la, "Qəbələ" isə səfərdə "Panatinaikos"la qarşılaşacaq.
Qeyd edək ki, Avropa Liqasında qrup mərhələsinin püşkü sabah, İsveçrənin Nyon şəhərində keçiriləcək.
27 avqust
Avropa Liqası, pley-off mərhələsinin cavab oyunları
19:45. "Kayrat" (Qazaxıstan) - "Bordo" (Fransa)
İlk oyun - 0:1
21:00. "Yablonets" (Çexiya) - "Ayaks" (Hollandiya)
İlk oyun - 0:1
21:00. "Qarabağ" (Azərbaycan) - "Yanq Boyz" (İsveçrə)
İlk oyun - 1:0
21:00. "Rubin" (Rusiya) - "Rabotniçki" (Makedoniya)
İlk oyun - 1:1
22:00. HİK (Finlandiya) - "Krasnodar" (Rusiya)
İlk oyun - 1:5
22:00. "Videoton" (Macarıstan) - "Lex" (Polşa)
İlk oyun - 0:3
22:30. "Sent-Etyen" (Fransa) - "Milsami" (Moldova)
İlk oyun - 1:1
22:30. "Thun" (İsveçrə) - "Sparta" (Çexiya)
İlk oyun - 1:3
23:00. "AZ Alkmaar" (Hollandiya) - "Astra" (Rumıniya)
İlk oyun - 2:3
23:00. "Brondbü" (Danimarka) - PAOK (Yunanıstan)
İlk oyun - 0:5
23:00. "Fənərbaxça" (Türkiyə) - "Atromitos" (Yunanıstan)
İlk oyun - 1:0
23:00. "Hayduk" (Xorvatiya) - "Slovan" (Çexiya)
İlk oyun - 0:1
23:00. "Panatinaikos" (Yunanıstan) - "Qəbələ" (Azərbaycan)
İlk oyun - 0:0
23:00. "Rusenburq" (Norveç) - "Styaua" (Rumıniya)
İlk oyun - 3:0
23:30. "Borussiya" (Dortmund, Almaniya) - "Odds" (Norveç)
İlk oyun - 4:3
23:30. "Zalsburq" (Avstriya) - "Dinamo" (Belarus)
İlk oyun - 0:2
23:30. "Standart" (Belçika) - "Molde" (Norveç)
İlk oyun - 0:2
23:30. "Voyvodina" (Serbiya) - "Viktoriya" (Çexiya)
İlk oyun - 0:3
23:45. "Atletik" (Bilbao, İspaniya) - "Jilina" (Slovakiya)
İlk oyun - 2:3
23:45. "Midtilland" (Danimarka) - "Sauthempton" (İngiltərə)
İlk oyun - 1:1
00:00. "Legiya" (Polşa) - "Zarya" (Ukrayna)
İlk oyun - 1:0
01:30. "Belenenses" (Portuqaliya) - "Altax" (Avstriya)
İlk oyun - 1:0
|
|
|
|
Xəbər 708 dəfə oxundu
|
Bölməyə aid digər xəbərlər |
|
|
|
|
|