Azərbaycan Respublikası Gənclər və İdman Nazirliyinin rəsmi orqanı
  Ana səhifə  |  Haqqımızda  Əlaqə
 
  

                        
logo-veb
 Xəbərlər
28/11 | 22:05 Bakıda keçirilən 28-ci dünya yaş qrupları yarışlarının bağlanış mərasimi olub
28/11 | 20:32 Batut üzərində sinxron tullanış yarışlarının qalibləri müəyyənləşib
28/11 | 18:53 Yaponiya gimnastı Kuqa Kamiyama Bakıda birinci olub
28/11 | 18:00 Oğlanlar arasında ikili minibabut üzrə finalçılar müəyyənləşib
28/11 | 17:32 Batut gimnastikası yarışlarında qızların mübarizəsində təsnifat mərhələsinə yekun vurulub
28/11 | 15:00 Yığmamızın çıxış edəcəyi Avropa çempionatının oyunlarına bilet satışına başlanılıb
28/11 | 14:12 Elnur Əşrəfoğlunun məzarı ziyarət edilib
28/11 | 13:59 Millimiz "Keşlə"yə yoxlama oyununda qalib gəlib
28/11 | 12:44 Bakıda keçirilən dünya yaş qrupları yarışlarının sonuncu günündə daha səkkiz dəst medalın sahibləri müəyyənləşəcək
28/11 | 10:00 Alişer Usmanov yenidən Beynəlxalq Qılıncoynatma Federasiyasının prezidenti seçilib
27/11 | 22:22 Azərbaycan Premyer Liqası: “Neftçi” üç məğlubiyyətdən sonra qələbə qazanıb
27/11 | 21:54 Üzgüçülük idman növü üzrə Azərbaycan çempionatı davam edir
27/11 | 21:36 Bakıda keçirilən 28-ci dünya yaş qrupları yarışlarının növbəti mükafatçıları bəlli olub
27/11 | 21:00 Dünya yaş qrupları yarışlarında qızlar arasında ikili minibatut üzrə qaliblər müəyyənləşib
27/11 | 20:52 Para-pauerliftinqçimiz Leyla Kərimova dünya çempionu olub
27/11 | 20:32 Qazaxıstanlı gimnast İslam Kabdollov Bakıda fəxri kürsünün ən yüksək pilləsinə qalxıb
27/11 | 20:04 "Neftçi" və "Səbail" Azərbaycan Premyer Liqasının oyununda meydana "Qadınlara qarşı zorakılığa son deyirik" yazısı ilə çıxıblar
27/11 | 19:51 Azərbaycan Premyer Liqası: “Sabah” öz meydanında “Keşlə”ni məğlub edib
27/11 | 19:42 Rusiyalı gimnast Kirill Kozlov dünya yaş qrupları yarışlarında qızıl medal qazanıb
27/11 | 19:14 Azərbaycan para-pauerliftinqçisi dünya çempionatında bürünc medal qazanıb
27/11 | 19:00 Azərbaycan gimnastı Selcan Maqsudova dünya yaş qrupları yarışlarında dördüncü olub
27/11 | 18:55 Azərbaycan Milli Olimpiya Komitəsinin üç üzvü AOK-un müxtəlif komissiyalarının üzvü seçilib
27/11 | 18:06 Yoldaşlıq oyunlarının başlama saatı və keçiriləcəyi məkan açıqlanıb
27/11 | 17:34 Oğlanlar arasında ikili minibatut üzrə finalçılar müəyyənləşib
27/11 | 17:00 Gimnastımız Selcan Maqsudova dünya yaş qrupları yarışlarının finalına yüksəlib
27/11 | 16:33 Üzgüçülük üzrə Azərbaycan çempionatının ilk qalibləri müəyyənləşib
27/11 | 15:40 Dünya yaş qrupları yarışlarında qızlar arasında tamblinq üzrə təsnifat mərhələsinə yekun vurulub
27/11 | 14:24 İkili minibatut yarışlarında qızların mübarizəsində finalçılar bəlli olub
27/11 | 13:00 Bodibildinq, klassik bodibildinq, mens fizik və bikini fitnes üzrə Azərbaycan çempionatının qalibləri müəyyənləşib
27/11 | 12:05 AFC ASED-in idmançısı Rusiyada növbəti döyüşünü keçirəcək
27/11 | 11:53 Gimnastımız Selcan Maqsudova dünya yaş qrupları yarışlarının təsnifat mərhələsində uğurla çıxış edib
27/11 | 11:11 Bu gün futbol üzrə Azərbaycan Premyer Liqasının XII turuna start veriləcək
27/11 | 10:54 Bakıda keçirilən dünya yaş qrupları yarışlarının üçüncü günündə 8 dəst medal sahibini tapacaq
27/11 | 09:33 Dünya çempionatının Avropa zonası üzrə pley-off mərhələsinin püşkü atılıb
26/11 | 22:40 Azərbaycan gimnastı Tofiq Əliyev dünya yaş qrupları yarışlarında dördüncü olub
Digər xəbərlər 
 Dünya kuboku-2022. Seçmə mərhələ. “A” qrupu
N: Komandalar O Q H M T/F X
1 Portuqaliya 3 2 1 0 6-3 7
2 Serbiya 3 2 1 0 7-5 7
3 Lüksemburq 2 1 0 1 2-3 3
4 İrlandiya 2 0 0 2 2-4 0
5 Azərbaycan 2 0 0 2 1-3 0
 Premyer Liqa. Turnir cədvəli
N: Komandalar O Q H M T/F X
1 Qarabağ 10 7 2 1 22-7 23
2 Qəbələ 10 5 3 2 18-11 18
3 Neftçi 10 5 2 3 18-16 17
4 Zirə 10 4 4 2 15-11 16
5 Sumqayıt 10 3 2 5 7-12 11
6 Keşlə 10 3 1 6 11-18 10
7 Səbail 10 3 0 7 8-20 9
8 Sabah 10 2 2 6 12-16 8
Olimpiya çempionları və mükafatçıları - rubrikasına aid məlumatlar

21.08.2016 23:55 Radik Vələddin oğlu İsayev - OLİMPİYA ÇEMPİONU
21.08.2016 14:29 Toğrul Şəhriyar oğlu Əsgərov - GÜMÜŞ MEDAL
21.08.2016 10:33 Xetaq Ruslan oğlu Qazyumov - GÜMÜŞ MEDAL
19.08.2016 22:00 Kollazo Sotomayor Lorenzo - GÜMÜŞ MEDAL
18.08.2016 14:24 Yuryeviç Demyanenko Valentin - GÜMÜŞ MEDAL
17.08.2016 14:19 Mariya Vasilyevna Stadnik - GÜMÜŞ MEDAL
11.08.2016 14:06 Elmar İlqar oğlu Qasımov - GÜMÜŞ MEDAL
09.08.2016 15:00 Rüs­­təm Fəzail oğlu Oru­­cov - GÜMÜŞ MEDAL
08.08.2016 22:16 İnna Osipenko-Rodomska - BÜRÜNC MEDAL
08.08.2016 13:48 Milad Beigi Hərçiqani - BÜRÜNC MEDAL
08.08.2016 13:47 Patimat Abakarova - BÜRÜNC MEDAL
08.08.2016 13:45 Şərif Şərifov - BÜRÜNC MEDAL
08.08.2016 13:44 Cəbrayıl Həsənov - BÜRÜNC MEDAL
08.08.2016 13:43 Hacı Əliyev - BÜRÜNC MEDAL
08.08.2016 13:42 Rəsul Çunayev - BÜRÜNC MEDAL
08.08.2016 13:42 Sabah Şəriəti - BÜRÜNC MEDAL
08.08.2016 13:41 Natalya Sinişin - BÜRÜNC MEDAL
08.08.2016 13:39 Kamran Namiq oğlu Şahsuvarlı - BÜRÜNC MEDAL
11.08.2012 21:50 Əsgərov Toğrul Şəhriyar oğlu - OLİMPİYA ÇEMPİONU
11.08.2012 21:47 Şərifov Şərif - OLİMPİYA ÇEMPİONU
11.08.2012 21:30 Bayramov Rövşən Cənnət oğlu - GÜMÜŞ MEDAL
11.08.2012 21:25 Mariya Vasilyevna Stadnik - GÜMÜŞ MEDAL
10.08.2012 22:17 Teymur Füzuli oğlu Məmmədov - BÜRÜNC MEDAL
10.08.2012 22:16 Məhəmmədrəsul Yusup oğlu Məcidov - BÜRÜNC MEDAL
09.08.2012 22:17 Yuliya Nikolayevna Radkeviç - BÜRÜNC MEDAL
05.08.2012 22:14 Emin Vidadi oğlu Əhmədov - BÜRÜNC MEDAL
19.01.2012 07:14 Xetaq Ruslanoviç Qazyumov - BÜRÜNC MEDAL
01.08.2008 18:53 Elnur Çingiz oğlu Məmmədli - OLİMPİYA ÇEMPİONU
01.08.2008 17:08 Rövşən Cənnət oğlu Bayramov-GÜMÜŞ MEDAL
01.08.2008 17:06 Mövlud Mustafa oğlu Mirəliyev - BÜRÜNC MEDAL
01.08.2008 17:05 Şahin Səlim oğlu İmranov - BÜRÜNC MEDAL
01.08.2008 17:04 Mariya Vasilyevna Stadnik - BÜRÜNC MEDAL
26.08.2004 18:51 Fərid Salman oğlu Mansurov - OLİMPİYA ÇEMPİONU
26.08.2004 18:00 Zemfira Əli qızı Meftəhəddinova - BÜRÜNC MEDAL
26.08.2004 17:04 İradə Süleyman qızı Aşumova - BÜRÜNC MEDAL
26.08.2004 17:04 Ağasi Ağagül oğlu Məmmədov - BÜRÜNC MEDAL
25.08.2004 23:00 Fuad Alxan oğlu Aslanov - BÜRÜNC MEDAL
01.08.2000 19:50 Zemfira Əli qızı Meftəhəddinova - OLİMPİYA ÇEMPİONU
01.08.2000 18:51 Namiq Yədulla oğlu Abdullayev - OLİMPİYA ÇEMPİONU
01.08.2000 16:00 Vüqar Mürsəl oğlu Ələkbərov - BÜRÜNC MEDAL
25.08.1996 22:25 Namiq Yədulla oğlu Abdullayev - GÜMÜŞ MEDAL
01.01.1992 15:43 Nazim Qalib oğlu Hüseynov - OLİMPİYA ÇEMPİONU

Məlumatların sayı: 42     

  Arxiv
Tarixləri seç: 
 dən 
Fotogalereya
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
  • Azərbacan idmançıları London olimpiadasında
Müəllif yazıları
Qabil Mehdiyev
qabil-so@mail.ru
“Unutma, YAŞAT!” və “Qürurla irəli!”
BATI YAR
batyyar@mail.ru
“Qarabağ" iki-üç cəbhədə mübarizəyə hazır kimi görünür
Leyla Qurbanova
leyla-6565@mail.ru
Bakı şəhər trasını seçməyin 5 səbəbi
Əli Fərəcov
alfaraj@mail.ru
Arzulara sədd yoxdur
Vüqar Məmmədov
vuqar-inqilaboqlu@mail.ru
7 gedişə dünya çempionunu təslim edən Şəhriyar
Səkinə Novruzqızı
miss.sekine@mail.ru
Azərbaycan idmançıları Kazandan 60 medalla qayıtdılar
Aylıq bületenlərimiz
son sayımız əvvəlki sayımız
İdman qurğuları
Partnyorlar
Sayt Mozilla Firefox, Opera və Internet Explorer ilə tam dəstəklənir.
© 2011İDMAN. Müəllif hüquqları qorunur. Məlumatdan istifadə etdikdə istinad mütləqdir.
Məlumat internet səhifələrində istifadə edildikdə müvafiq keçidin qoyulması mütləqdir.
Designed by V.Aliyev
Ünvan: Mətbuat prospekti, 529-cu məhəllə, 8-ci mərtəbə
İndex: AZ 1073;
Tel: (+99412) 434-57-32, (+99412) 510-53-10
Fax: (+99412) 510-53-10
E-mail: idman-sport@mail.ru