Xəbərlər |
|
|
Digər xəbərlər |
|
Millətlər Liqası. C divizionu. “C” qrupu |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Belçika |
6 |
5 |
1 |
0 |
16-3 |
16 |
2 |
Avstriya |
7 |
5 |
1 |
1 |
15-7 |
16 |
3 |
İsveçrə |
5 |
2 |
0 |
3 |
11-8 |
6 |
4 |
Azərbaycan |
6 |
1 |
1 |
4 |
4-12 |
4 |
5 |
Estoniya |
6 |
0 |
1 |
5 |
2-18 |
1 |
|
Premyer Liqa. Turnir cədvəli |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Qarabağ |
27 |
21 |
3 |
3 |
71-23 |
66 |
2 |
Sabah |
27 |
11 |
7 |
9 |
39-32 |
40 |
3 |
Neftçi |
27 |
11 |
7 |
9 |
34-29 |
40 |
4 |
Zirə |
27 |
10 |
9 |
8 |
21-18 |
39 |
5 |
Sumqayıt |
27 |
10 |
9 |
8 |
26-32 |
39 |
6 |
Səbail |
27 |
10 |
7 |
10 |
39-41 |
37 |
7 |
Turan Tovuz |
27 |
9 |
8 |
10 |
41-38 |
35 |
8 |
Araz-Naxçıvan |
27 |
8 |
8 |
11 |
27-36 |
32 |
9 |
Kəpəz |
27 |
7 |
6 |
14 |
29-47 |
27 |
10 |
Qəbələ |
27 |
4 |
4 |
19 |
20-51 |
16 |
|
|
|
Avropa Liqası: II təsnifat mərhələsinin cütlükləri |
|
Tarix: 10.07.2015 | Saat: 11:59:00 | E-mail | Çapa göndər
|
|
II təsnifat mərhələsinin cütlükləri:
"Hafnarfyordur" (İslandiya) - "İnter" (Azərbaycan)
"Çukariçki" (Serbiya) - "Qəbələ" (Azərbaycan)
"Beroe Star" (Bolqarıstan) - "Brondbi" (Danimarka)
“Şemrok Rovers” (İrlandiya) - "Odd Qrenland" (Norveç)
"Lokomotiv" (Xorvatiya) - PAOK (Yunanıstan)
"Reykravik" (İslandiya) - "Rusenburq" (Norveç)
"Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) - "Thun" (İsveçrə)
"Slovan" (Slovakiya) - "Kollec" (İrlandiya)
"Kukesi" (Albaniya) - "Mladost" (Monteneqro)
AİK (İsveç) - "Şirak" (Ermənistan)
"Kayrat" (Qazaxıstan) - "Alaşkert" (Ermənistan)
"Ferensvaroş" (Macarıstan) - "Jelezniçar" (Bosniya və Hersoqovina)
"Legiya" (Polşa) - "Botoşani" (Rumıniya)
"Voyvodina" (Serbiya) - "Spartaks" (Latviya)
"Vaduz" (Lixtenşteyn) - "Nomme Kalyu" (Estoniya)
"Daçiya" (Moldova) - "Jilina" (Slovakiya)
"Yagelloniya" (Polşa) - "Omoniya" (Kipr)
Jelqava" (Latviya) - "Rabotniçki" (Makedoniya)
"Mlada Boleslav" (Çexiya) - "Stromqodset" (Norveç)
"Çerno More" (Bolqarıstan) - "Dinamo" (Minsk, Belarus)
"İnverness" (Şotlandiya) - "Astra" (Rumıniya)
"Şaxtyor" (Belarus) - "Volfsberger" (Avstriya)
"Rijeka" (Xorvatiya) - "Aberdin" (Şotlandiya)
"Spartak" (Slovakiya) - "Linfild" (Şimali İrlandiya)
"Trabzonspor" (Türkiyə) - "Differanj" (Lüksemburq)
"Vest Hem" (İngiltərə) - "Birkirkara" (Malta)
"Kopenhagen" (Danimarka) - "Nyu Taun" (Uels)
"Çarleroi" (Belçika) - "Beytar" (İsrail)
"Apollon" (Kipr) - "Trakai" (Litva)
"Slask" (Polşa) - "Göteborq" (İsveç)
"Randers" (Danimarka) - "Elfsborq" (İsveç)
"Koper" (Sloveniya) - Hayduk" (Xorvatiya)
"Skonto" (Latviya) - "Debretsen" (Macarıstan)
|
|
|
|
Xəbər 838 dəfə oxundu
|
Bölməyə aid digər xəbərlər |
|
|
|
|
|