Xəbərlər |
|
|
Digər xəbərlər |
|
Millətlər Liqası. C divizionu. “C” qrupu |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Belçika |
6 |
5 |
1 |
0 |
16-3 |
16 |
2 |
Avstriya |
7 |
5 |
1 |
1 |
15-7 |
16 |
3 |
İsveçrə |
5 |
2 |
0 |
3 |
11-8 |
6 |
4 |
Azərbaycan |
6 |
1 |
1 |
4 |
4-12 |
4 |
5 |
Estoniya |
6 |
0 |
1 |
5 |
2-18 |
1 |
|
Premyer Liqa. Turnir cədvəli |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Qarabağ |
27 |
21 |
3 |
3 |
71-23 |
66 |
2 |
Sabah |
27 |
11 |
7 |
9 |
39-32 |
40 |
3 |
Neftçi |
27 |
11 |
7 |
9 |
34-29 |
40 |
4 |
Zirə |
27 |
10 |
9 |
8 |
21-18 |
39 |
5 |
Sumqayıt |
27 |
10 |
9 |
8 |
26-32 |
39 |
6 |
Səbail |
27 |
10 |
7 |
10 |
39-41 |
37 |
7 |
Turan Tovuz |
27 |
9 |
8 |
10 |
41-38 |
35 |
8 |
Araz-Naxçıvan |
27 |
8 |
8 |
11 |
27-36 |
32 |
9 |
Kəpəz |
27 |
7 |
6 |
14 |
29-47 |
27 |
10 |
Qəbələ |
27 |
4 |
4 |
19 |
20-51 |
16 |
|
|
|
UEFA Avropa Liqasının beşinci turuna yekun vurulub |
|
Tarix: 29.11.2019 | Saat: 05:47:00 | E-mail | Çapa göndər
|
|
Noyabrın 28-də UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsinin V turunun oyunları keçirilib.
Gün ərzində aşağıdakı hesablar qeydə alınıb:
A qrupu:
“Sevilya” (İspaniya) – “QARABAĞ” (Azərbaycan) - 2:0;
“Düdelanj” (Lüksemburq) - APOEL (Kipr) - 0:2.
B qrupu:
“Luqano” (İsveçrə) – “Kopenhagen” (Danimarka) - 0:1;
“Malmö” (İsveç) – “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) - 4:3.
C qrupu:
“Trabzonspor” (Türkiyə) – “Xetafe” (İspaniya) - 0:1;
“Krasnodar” (Rusiya) – “Bazel” (İsveçrə) - 1:0.
D qrupu:
“Rusenborq” (Norveç) - LASK (Avstriya) - 1:2;
“Sportinq” (Portuqaliya) - PSV (Hollandiya) - 4:0.
E qrupu:
“Latsio” (İtaliya) – “ÇFR Kluj” (Rumıniya) - 1:0;
“Seltik” (Şotlandiya) – “Renn” (Fransa) - 3:1.
F qrupu:
“Gimaraynş” (Portuqaliya) – “Standard” (Belçika) - 1:1;
“Arsenal” (İngiltərə) – “Ayntraxt” (Frankfurt, Almaniya) - 1:2.
G qrupu:
“Feyenoord” (Hollandiya) – “Qlazqo Reyncers” (Şotlandiya);
“Yanq Boyz” (İsveçrə) – “Portu” (Portuqaliya).
H qrupu:
“Ferentsvaroş” (Macarıstan) – “Espanyol” (İspaniya) - 2:2;
MOİK (Moskva, Rusiya) – “Lüdoqorets” (Bolqarıstan) - 1:1.
I qrupu:
“Aleksandriya” (Ukrayna) – “Volfsburq” (Almaniya) - 0:1;
“Sent-Etyen” (Fransa) – “Gent” (Belçika) - 0:0.
J qrupu:
“Volfsberq” (Avstriya) – “Borussiya” (Mönxenqladbax, Almaniya) - 0:1;
“Başakşehir” (Türkiyə) - “Roma” (İtaliya) - 0:3.
K qrupu:
“Braqa” (Portuqaliya) – “Vulverhempton” (İngiltərə) - 3:3;
“Beşiktaş” (Türkiyə) – “Slovan” (Bratislava, Slovakiya) - 2:1.
L qrupu:
“Astana” (Qazaxıstan) – “Mançester Yunayted” (İngiltərə) - 2:1;
“AZ Alkmar” (Hollandiya) – “Partizan” (Serbiya) - 2:2.
|
|
|
|
Xəbər 720 dəfə oxundu
|
Bölməyə aid digər xəbərlər |
|
|
|
|
|