Xəbərlər |
|
|
Digər xəbərlər |
|
Millətlər Liqası. C divizionu. “C” qrupu |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Belçika |
6 |
5 |
1 |
0 |
16-3 |
16 |
2 |
Avstriya |
7 |
5 |
1 |
1 |
15-7 |
16 |
3 |
İsveçrə |
5 |
2 |
0 |
3 |
11-8 |
6 |
4 |
Azərbaycan |
6 |
1 |
1 |
4 |
4-12 |
4 |
5 |
Estoniya |
6 |
0 |
1 |
5 |
2-18 |
1 |
|
Premyer Liqa. Turnir cədvəli |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Qarabağ |
27 |
21 |
3 |
3 |
71-23 |
66 |
2 |
Sabah |
27 |
11 |
7 |
9 |
39-32 |
40 |
3 |
Neftçi |
27 |
11 |
7 |
9 |
34-29 |
40 |
4 |
Zirə |
27 |
10 |
9 |
8 |
21-18 |
39 |
5 |
Sumqayıt |
27 |
10 |
9 |
8 |
26-32 |
39 |
6 |
Səbail |
27 |
10 |
7 |
10 |
39-41 |
37 |
7 |
Turan Tovuz |
27 |
9 |
8 |
10 |
41-38 |
35 |
8 |
Araz-Naxçıvan |
27 |
8 |
8 |
11 |
27-36 |
32 |
9 |
Kəpəz |
27 |
7 |
6 |
14 |
29-47 |
27 |
10 |
Qəbələ |
27 |
4 |
4 |
19 |
20-51 |
16 |
|
|
|
Azərbaycan Respublikasında bədən tərbiyəsi və idmanın tədrisindəki xidmətlərinə görə "Əməkdar müəllim" fəxri adına layiq görülənlər |
|
Tarix: 30.03.2011 | Saat: 16:44:00 | E-mail | Çapa göndər
|
|
1. Balayeva Validə Gülməmməd qızı - 6 aprel 2001-ci il
2. Bağırov Rafiq Kamal oğlu - 6 aprel 2001-ci il
3. Bədirbəyli Gülcamal Ağalar qızı- 6 aprel 2001-ci il
4. Əbdürrəhmanov Oamil Hətəm oğlu - 6 aprel 2001-ci il
5. Ələkbərov Həmid Yusif oğlu - 6 aprel 2001-ci il
6. Əliyev Akif Əbdül oğlu - 6 aprel 2001-ci il
7. Əliyev Arif Əli oğlu - 6 aprel 2001-ci il
8. Əsədov Sabir Cəlal oğlu - 6 aprel 2001-ci il
9. Hüseynov Firat Aluoan oğlu - 6 aprel 2001-ci il
10. Qarayev Mir Həsən oğlu - 6 aprel 2001-ci il
11. Qasımov Həmid Ebad oğlu - 6 aprel 2001-ci il
12. Qasımov Ürfət Məmməd oğlu - 6 aprel 2001-ci il
13. Qayıbov Rafiq Höseyn oğlu - 6 aprel 2001-ci il
14. Məmmədova Cəmilə Muxtar qızı - 6 aprel 2001-ci il
15. Məmmədova Şükufə Ağaşıxəli qızı- 6 aprel 2001-ci il
16. Nəsrullayev Məmməd Əhməd oğlu - 6 aprel 2001-ci il
17. Senatorova Svetlana Mixaylovna - 6 aprel 2001-ci il
18. Tahirov Rəsul Abbas oğlu - 6 aprel 2001-ci il
19. Talıbov Yusif Rəhim oğlu - 6 aprel 2001-ci il
20. Vahidov Sabir Abdul oğlu - 6 aprel 2001-ci il
21. Zülfüqarov Xəyyam Qədir oğlu - 6 aprel 2001-ci il
22. Muradov Rasim Sədrəddin oğlu - 25 oktyabr 2007-ci il
23. Babayev Zəfər Abıgül oğlu - 22 dekabr 2009-cu il
24. Əsgərov İsgəndər İslam oğlu - 22 dekabr 2009-cu il
25. Abdinova Nataliya İvanovna - 29 noyabr 2010-cu il
26. Ağalarov Yusif Tağı oğlu - 29 noyabr 2010-cu il
27. Əbiyev Telman Qulam oğlu - 29 noyabr 2010-cu il
28. Bağırov Valeri Məmmədoviç - 29 noyabr 2010-cu il
29. Bağırov Soltan Sədrəddin oğlu - 29 noyabr 2010-cu il
30. Əliyeva Sara Əli qızı - 29 noyabr 2010-cu il
31. Hüseynov Şüa Hüseyn oğlu - 29 noyabr 2010-cu il
32. İsmayılov Tomas Məmməd oğlu - 29 noyabr 2010-cu il
33. Qurbanov Hənifə Hüseyn oğlu - 29 noyabr 2010-cu il
34. Məcidov Nazim Böyük-Ağa oğlu - 29 noyabr 2010-cu il
35. Möhbalıyev Fəhrad Firudin oğlu - 29 noyabr 2010-cu il
36. Rüstəmov Bəxtiyar Əyyub oğlu - 29 noyabr 2010-cu il
37. Səlimova Lətifə Həsən qızı - 29 noyabr 2010-cu il
38. Seyidzadə Əsmər Mirmehdi qızı - 29 noyabr 2010-cu il
39. Sadıxova Ellaza Rizvan qızı - 29 noyabr 2010-cu il
40. Salmanova Nazilə Balakişi qızı - 29 noyabr 2010-cu il
41. Sultanova Sara Oqtay qızı - 29 noyabr 2010-cu il
42. Yusufxanov Əli Kazım oğlu - 29 noyabr 2010-cu il
|
|
|
|
Xəbər 3653 dəfə oxundu
|
Bölməyə aid digər xəbərlər |
|
|
|
|
|