Xəbərlər |
|
|
Digər xəbərlər |
|
Millətlər Liqası. C divizionu. “C” qrupu |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Belçika |
6 |
5 |
1 |
0 |
16-3 |
16 |
2 |
Avstriya |
7 |
5 |
1 |
1 |
15-7 |
16 |
3 |
İsveçrə |
5 |
2 |
0 |
3 |
11-8 |
6 |
4 |
Azərbaycan |
6 |
1 |
1 |
4 |
4-12 |
4 |
5 |
Estoniya |
6 |
0 |
1 |
5 |
2-18 |
1 |
|
Premyer Liqa. Turnir cədvəli |
N: |
Komandalar |
O |
Q |
H |
M |
T/F |
X |
1 |
Qarabağ |
27 |
21 |
3 |
3 |
71-23 |
66 |
2 |
Sabah |
27 |
11 |
7 |
9 |
39-32 |
40 |
3 |
Neftçi |
27 |
11 |
7 |
9 |
34-29 |
40 |
4 |
Zirə |
27 |
10 |
9 |
8 |
21-18 |
39 |
5 |
Sumqayıt |
27 |
10 |
9 |
8 |
26-32 |
39 |
6 |
Səbail |
27 |
10 |
7 |
10 |
39-41 |
37 |
7 |
Turan Tovuz |
27 |
9 |
8 |
10 |
41-38 |
35 |
8 |
Araz-Naxçıvan |
27 |
8 |
8 |
11 |
27-36 |
32 |
9 |
Kəpəz |
27 |
7 |
6 |
14 |
29-47 |
27 |
10 |
Qəbələ |
27 |
4 |
4 |
19 |
20-51 |
16 |
|
|
|
XXXI Yay Olimpiya Oyunlarına lisenziya qazanmış idmançılarımız |
|
Tarix: 28.06.2016 | Saat: 06:06:00 | E-mail | Çapa göndər
|
|
Braziliyanın Rio de Janeyro şəhərində keçiriləcək XXXI Yay Olimpiya Oyunlarına lisenziya qazanmış Azərbaycan idmançıları
İdmançı - İdman növü
1. Rüfət Hüseynov - Boks (49 kq)
2. Elvin Məmişzadə - Boks (52 kq)
3. Cavid Çələbiyev - Boks (56 kq)
4. Albert Səlimov - Boks (60 kq)
5. Lorenso Sotomayor - Boks (64 kq)
6. Pərviz Bağırov - Boks (69 kq)
7. Kamran Şahsuvarlı - Boks (75 kq)
8. Teymur Məmmədov - Boks (81 kq)
9. Abdulqadir Abdullayev - Boks (91 kq)
10. Məhəmmədrəsul Məcidov - Boks (+91 kq)
11. Yana Alekseyevna - Boks (60 kq)
12. Skidan Hanna - Atletika (çəkic tullama)
13. Nazim Babayev - Atletika (üç təkanla tullanma)
14. Hayle İbrahimov - Atletika (5000 m. məsafəyə qaçış)
15. Aleksandr Aleksandrov-Boris Yotov - Akademik avarçəkmə (2000 m. ikinəfərlik qayıq)
16. Valentin Demyanenko - Kanoe (200 m. birnəfərlik qayıq)
17. Yure Meqliç - Kanoe-slalom (birnəfərlik qayıq)
18. İnna Osipenko-Rodomska - Kayak (200 m. birnəfərlik qayıq)
19. İnna Osipenko-Rodomska - Kayak (500 m. birnəfərlik qayıq)
20. Rövşən Bayramov - Yunan-Roma güləşi (59 kq)
21. Rəsul Cunayev - Yunan-Roma güləşi (66 kq)
22. Elvin Mürsəliyev - Yunan-Roma güləşi (75 kq)
23. Sabah Şəriəti - Yunan-Roma güləşi (130 kq)
24. Saman Təhmasibi - Yunan-Roma güləşi (85 kq)
25. Mariya Stadnik - Qadın güləşi (48 kq)
26. Anjela Doroqan - Qadın güləşi (53 kq)
27. Yuliya Ratkeviç - Qadın güləşi (58 kq)
28. Mircəlal Həsənzadə - Sərbəst güləş (57 kq)
29. Toğrul Əsgərov - Sərbəst güləş (65 kq)
30. Cəbrayıl Həsənov - Sərbəst güləş (74 kq)
31. Məhəmmədhacı Xatiyev - Sərbəst güləş (86 kq)
32. Xetaq Qazyumov - Sərbəst güləş (97 kq)
33. Cəmaləddin Məhəmmədov - Sərbəst güləş (125 kq)
34. Marina Durunda - Bədii gimnastika
35. Oleq Stepko - İdman gimnastikası
36. Petro Paxnyuk - İdman gimnastikası
37. Radik İsayev - Taekvondo (+80 kq)
38. Fəridə Əzizova - Taekvondo (67 kq)
39. Milad Beigi Hərçəqani - Taekvondo (80 kq)
40. Patimat Abakarova - Taekvondo (49 kq)
41. Maksim Averin - Velosiped idmanı (Şosse, qrup)
42. Olqa İsmayılova - Velosiped idmanı (Trek, sprint)
43. Olqa İsmayılova - Velosiped idmanı (Trek, keyrin)
44. Yelena Pavlyuxina - Velosiped idmanı (Şosse, qrup)
45. Maksim Şemberev - Üzgüçülük (1500 m məsafəyə sərbəst)
46. Maksim Şemberev - Üzgüçülük (400 m məsafəyə brass)
47. Sabina Mikina - Qılıncoynatma
48. Rostislav Pevtsov - Triatlon
49. Olqa Senyuk - Kamandan oxatma
50. Ruslan Lunyov - Güllə atıcılığı
51. Orxan Səfərov və ya İlqar Müşkiyev - Cüdo (60 kq)
52. Nicat Şıxəlizadə - Cüdo (66 kq)
53. Rüstəm Orucov - Cüdo (73 kq)
54. Məmmədəli Mehdiyev - Cüdo (90 kq)
55. Elmar Qasımov və ya Elxan Məmmədov - Cüdo (100 kq)
56. Uşanqi Kokauri - Cüdo (+100 kq)
57. Ağırlıqqaldırma
58. Ağırlıqqaldırma
59. Ağırlıqqaldırma
60. Ağırlıqqaldırma
|
|
|
|
Xəbər 4101 dəfə oxundu
|
Bölməyə aid digər xəbərlər |
|
|
|
|
|